Ostatné služby
IBV Do Šlichty
Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
- Sídlo
- Levoča
- Od roku
- 2021
- IČO
- 53 909 836
IBV Do Šlichty
Občianske združenie
- Sídlo
- Ulica Milana Rastislava Štefánika 22, 054 01 Levoča
- Na trhu od
- 13. júla 2021
- IČO
- 53 909 836
- Právna forma
- Občianske združenie
- Odbor (SK NACE 94.99)
- Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Organizácia v číslach
- 5
- rokov na trhu
- 2021
- rok vzniku
- 3
- položky predmetu činnosti
O organizácii
Spoznajte IBV Do Šlichty
IBV Do Šlichty sídli na adrese Ulica Milana Rastislava Štefánika 22, 054 01 Levoča. Zapísaná je od 13. júla 2021 (Register občianskych združení).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti ostatných členských organizácií i. n.“ (94.99). Predmet činnosti tvorí 3 položky, napríklad regionálne pozemkové, rozvoj obce, regiónu, CR a inžinierske siete.
Základné údaje
- Obchodné meno
- IBV Do Šlichty
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- IČO
- 53 909 836
- Dátum vzniku
- 13. júla 2021
- Sídlo
- Ulica Milana Rastislava Štefánika 22, 054 01 Levoča
- Register občianskych združení
- MV SR, oddiel VVS, vložka č. 1-900/90-61900
- Sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Odbor (SK NACE 94.99)
- Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa IBV Do Šlichty zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.
-
Regionálne pozemkové
-
Rozvoj obce, regiónu, CR
-
Inžinierske siete
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli IBV Do Šlichty?
Sídlo je na adrese Ulica Milana Rastislava Štefánika 22, 054 01 Levoča.
Čím sa IBV Do Šlichty zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti ostatných členských organizácií i. n.“ (94.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: regionálne pozemkové; rozvoj obce, regiónu, CR; inžinierske siete.
Aké je IČO – IBV Do Šlichty?
IČO je 53 909 836.
Kedy vznikla IBV Do Šlichty?
Vznik: 13. júla 2021. Na trhu pôsobí 5 rokov.
Sídlo
Kde organizáciu nájdete
Ulica Milana Rastislava Štefánika 22 054 01 LevočaRegistrový súd: MV SR
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.